Grupa Eko-TurInstytut Kształceni Eko-TurDoradztwo Prawne Eko-TurBaza NauczycieliEduradaPrimoPsyche

KAROLINA ISIO-KURPIŃSKA

AUTORKA

Karolina_Isio-Kurpinska

Z wykształcenia jestem anglistką i przez wiele lat pracowałam jako nauczycielka angielskiego w liceach i szkołach językowych. Obecnie realizuję się zawodowo jako wykładowczyni Instytutu Kształcenia Eko-Tur. W ramach prowadzonych szkoleń dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas lat pracy dydaktycznej, ale również podczas licznych szkoleń i konferencji, w których miałam okazję uczestniczyć jako tłumaczka.

Mam zaszczyt być również redaktorką naczelną portalu Edurada.  Odpowiadam za redakcję ukazujących się artykułów, a ponadto sama piszę teksty, głównie skierowane do rodziców dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Szczególnie ważnym tematem jest dla mnie komunikacja, którą uważam za podstawę wszelkich relacji międzyludzkich i sposób na rozwiązanie większości problemów. Zajmuję się szkoleniami na temat komunikacji dla różnych grup zawodowych: od nauczycieli (komunikacja z rodzicami i uczniami) po rodziców noworodków, których wspieram w budowaniu relacji z ich pociechami w ramach współpracy z Poradnią Primo Psyche.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą czterech niezwykłych synów – rodzina jest moją najważniejszą pasją. Ponadto fascynuję się rozmaitymi zjawiskami w popkulturze, literaturą anglojęzyczną i amerykańskimi serialami, szczególnie o tematyce medycznej. Marzę o podróżach.