Grupa Eko-TurInstytut Kształceni Eko-TurDoradztwo Prawne Eko-TurBaza NauczycieliEduradaPrimoPsyche

WOJCIECH TUREWICZ

AUTOR

Wojciech_Turewicz

Wojciech Turewicz – Prezes Instytutu Kształcenia EKO-TUR, jednej z pierwszych, niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli w Polsce, z powodzeniem funkcjonującej na rynku oświatowym. Od ponad dwudziestu lat szef firm biznesowych, konsultant w zakresie coachingu menedżerskiego oraz systemów zarządzania jakością (ISO 9001:2008). Wieloletni trener w obszarze negocjacji i mediacji.

Z wykształcenia pedagog. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu resocjalizacji, pedagogiki i rewalidacji oraz zarządzania i marketingu.

Pełniąc w latach 1990-1996 funkcję dyrektora Zespołu Ognisk Wychowawczych współtworzył system wychowawczy „Republiki Dziecięcej” w Ognisku Praga oraz „Akademii Ogniskowej” w Ognisku Świder.

Swoje doświadczenia wyniesione z pracy z młodzieżą w niekonwencjonalny sposób przekłada na zarządzanie ludźmi w biznesie.

Autor wielu publikacji na temat wychowania i zarządzania oraz komunikacji interpersonalnej (m.in. Szkoła Przyjazna w duchu Oceniania Kształtującego, 2009). Pasjonat pracy z dziećmi potrzebującymi wsparcia.